Hizmetlerimiz

- Saglık branşı ürünleri özel şartları ve risk kabul işlemleri ile ilgili sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

- Ödemesi yapılan veya yapılacak olan sağlık giderlerinin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

- Poliçe zeyl işlemleri ile ilgili sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

- Tahsilat dekontu ve hasar ekstrası taleplerinizi iletebilirsiniz.

 

 

Sağlık Sigortaları

 Sağlık Sigortaları ile olası sağlık sorunlarınızda sizi yalnız bırakmıyoruz. TEHLİKELİ Hastalıklar Sağlık Sigortasu , ÖZEL  Sağlık Sigortası,TAMAMLAYICI Sağlık Sigortası ile hayatınızı kolaylaştırıyoruz.


 
Bireysel Emeklilik Planları
Bireysel Emeklilik Planları ( BES )

Bireysel emeklilik ürünlerimiz ile müşterilerimiz, nasıl yatırım yapacaklarını belirleyip, emeklilik planlarına kendileri yön verebilir, bireysel yatırım tercihlerine ve risk profillerine göre oluşturulmuş 6 farklı emeklilik yatırım fonundan dilediklerini seçerek kendilerine özel fon karması oluşturabilirler. Bireysel emeklilik ürünlerimiz ile sosyal güvenlik sistemi kapsamında bulunan müşterilerimiz ek gelir veya birikim, diğer müşterilerimiz ise düzenli emeklilik geliri veya birikim sağlayabilir. Bireysel Emeklilik Sistemi'ne toplu bir birikim ile girmek isteyen müşterilerimiz için de ihtiyacı karşılayabilecek çeşitli ürünler sunabilmekteyiz.

 
Azalan Bakiyeli Kredi Hayat Sigortası
Azalan Bakiyeli Kredi Hayat Sigortası

Azalan Bakiyeli Kredi Hayat Sigortası ile, kredi alan kişinin borç taksiti ödeme dönemi içinde vefatı halinde, varislerine kalacak borç tutarının üstlenilmesi sonucu, hem onlar borç yükünden kurtulacak hem de kredi veren alacağı için bir ödenme garantisine sahip olur.

 
Hayatınız Sigortası ( Yıllık Risk Sigortası )
Hayatınız Sigortası ( Yıllık Risk Sigortası )

Bu ürün sigortalının vefat, kaza sonucu vefat, kaza sonucu maluliyet ve hastalık sonucu maluliyet risklerine karşı teminat altına alınmasını sağlar. Sigortalı, vefat teminatı zorunlu olmak şartıyla diğer teminatlardan teminat seçebilir, her yıl değiştirebilir.

Sağladığı Teminatlar;

- Vefat Teminatı

- Kaza sonucu ek vefat teminatı

- Kaza sonucu maluliyet teminatı

- Hastalık sonucu maluliyet teminatı 
Yangın Sigortaları
Yangın Sigortaları

İşyeri Paket Sigortaları,  Konut Sigortaları, Zorunlu Deprem Sigortası, Eczane Paket Poliçesi, Tıp Paket Sigortası, Eğitim Paket Sigortası, Akaryakıt Sigortası, Otel Paket Sigortası.

 
Oto Kaza Sigortaları<
Oto Kaza Sigortaları

Kasko Sigortası, Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası, İhtiyari Mali Sorumluluk Sigorası, Ferdi Koltuk Sigortası, Zorunlu Karayolu Taşıyıcılık Mali Sorumluluk Sigortası, Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası, Motorlu Araçlarla İlgili Mesleki Faaliyetlerde Bulunanlar İçin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası, Hukuksal Koruma Sigortası.

 
Oto Dışı Kaza Sigortaları
Oto Dışı Kaza Sigortaları

- Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası, sigortalıyı, kendi iradesi dışında meydana gelebilecek ani ve harici kazalara karşı teminat altına alır.

  
Mühendislik Sigortaları
Mühendislik Sigortaları

Makine Kırılması Sigortası, Elektronik Cihaz Sigortası, İnşaat All Risks Sigortası, Montaj All Risks Sigortası, Doğalgaz Tesisat Sigortası ürünlerimizle işinizin aksamaması için size özel olanaklar sunuyoruz.

 
Nakliyat Sigortaları
Nakliyat Sigortaları

- Yurt İçi Taşıyıcının Mali Mesuliyeti Sigortaları

- Emtia Nakliyat Sigortaları

- CMR (Taşıyıcının Yurt Dışı Sorumluluğu) Sigortası

- Tekne/Yat Sigortaları

- Tekne/Yat İnşaat Sigortası 
Tarım Sigortaları
Tarım Sigortaları

- Dolu Sigortaları

- Sera Sigortaları

- Hayvan Hayat Sigortaları

- TARSİM (Tarım Sigortaları Havuzu) Hakkında 

 

Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Ürünlerimiz Online İşlemler İletişim